EVENT : Gran Turismo Polonia

Event

EVENT : Gran Turismo Polonia

SONY DSC

Do tegorocznej edycji Gran Turismo Polonia pozostało zaledwie 13 dni. Myślę że jest to dobry moment aby przypomnieć wam jak wyglądała ta impreza w zeszłym roku. Enjoy „Like there is no tomorrow” !

 

SONY DSC

 

Jednym z dominujących na torze podczas zeszłorocznej edycji był pomarańczowy Gumpert Apollo – absolutna torowa bestia !

 

 

 

 

 

 

SONY DSC

 

Właściciel Gumperta zabrał ze sobą do Poznania także swoje Porsche 918 Spyder z pakietem Weissach – jednego z przedstawicieli trójki hybrydowych hypercar-ów…

 

 

 

 

SONY DSC

 

…oraz Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse. Interesująca kolekcja prawda ? Veyron zagościł na stoisku Michelin podczas debiutujących w zeszłym roku targów Gran Turismo Expo. Po zeszłorocznym sukcesie GT Expo będzie można odwiedzić i w tym roku !

 

 

 

 

 

 

Uczestnicy jak co roku mieli możliwość sprawdzenia możliwości swoich jak i swoich samochodów podczas jazdy torowej na torze Poznań.

SONY DSC

SONY DSC

 

 

Tymczasem Pit Lane wyglądało niczym fabryka Skittles !

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Samochody egzotyczne biorące udział w Gran Turismo Polonia można podziwiać wieczorem i rano na parkingu przed hotelem Andersia w Poznaniu który co roku jest bazą dla uczestników imprezy.

SONY DSC

Czy warto wybać się na GTP w tym roku ? Moim zadniem tak, zeszłoroczna edycja zostawiła po sobie wiele pozytywnych wrażeń oraz niezapomnianych wspomineń. Jeżeli uważacie podobnie jak i nie macie jeszcze swoich biletów to pośpieszcie się , ponieważ ich liczba jest ograniczona !

—> Kup Bilety

—> Oficjalna strona Gran Turismo Polonia

gtp logo

Michał Zdunek

Michał Zdunek